GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5518484
nr 551 8484
Tallrikar
9 st, 17/1800-tal, Kina
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:02:43
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr